Apie mus

Fondas savo veiklą pradėjo 2004 metais

Pagrindinės fondo veiklos kryptys:
Parama švietimo programoms, dirbančioms su socialiniu - emociniu ugdymu.
Parama lietuvių autoriams, dirbantiems su kokybiška pramoga visai šeimai, TV projektais vaikams ir paaugliams.
Kiti projektai, susiję su švietėjiškomis programomis.
Bendradarbiavimas su verslo klientais, valstybinėmis įstaigomis.
Socialinio – emocinio ugdymo programos
Apie socialinio ir emocinio ugdymo svarbą tiek asmens, tiek visuomenės gerovei garsiai kalba viso pasaulio mokslininkai, švietimo, sveikatos, ekonomikos ekspertai. Gebėjimas geriau suprasti save, įveikti kasdienius sunkumus, empatiškai bendrauti ir priimti protingus sprendimus yra įgūdžiai, būtini ir sveikatos puoselėjimui, ir sėkmingam darbui.

Nuoseklus socialinis ir emocinis ugdymas (SEU) mokyklose yra siejamas su geresne psichine sveikata, žemesniais smurto, rizikingo elgesio ir žalingų įpročių rodikliais, aukštesniu pilietišku elgesiu ir geresniais mokymosi pasiekimais.

LR Seimas 2020-uosius paskelbė Vaikų emocinės gerovės metais.

Bendradarbiaujame su VŠĮ „Lions quest Lietuva“ www.lions-quest.lt
Kokybiškos pramogos šeimai
Pramogavimas kartu stiprina šeimos ryšius. Siekiant užtikrinti gerus santykius ir stiprinti tarpusavio ryšius, labai svarbu, kad šeima reguliariai praleistų laiko drauge – užsiimtų bendromis veiklomis, įgytų bendrų patirčių.
Ypač svarbu, kad drauge šeima laiką leistų ne tik namuose, kur netrūksta kasdienių reikalų ir rūpesčių, bet ir drauge užsiimtu laisvalaikiu – skirtų laiko bendroms pramogoms.
Kokybiškai paruošti pramogą visai šeimai, kad tai būtų įdomu tiek suaugusiesiems, tiek vaikams - ne lengvas ir ne pigus reikalas. Norime, kad tėvams netektų rinktis - renginys tik jiems ar renginys visai šeimai.
Tad skatiname lietuvių autorius kurti originalius pramoginius, edukacinius projektus, TV laidas, skirtas visai šeimai.
Bendraukime:
projektai@laisvavalia.lt
|
(8-698) 17878